Laureaci konkursu wojewódzkiego – gratulacje!

W ostatnim tygodniu grudnia odbył się uroczysty finał X Wojewódzkiego Turnieju Artystycznego organizowanego w Gliwicach przez Górnośląskie Centrum Edukacyjne. Medialni spisali się w nim doskonale. Zdobyli II miejsce w kategorii fotograficznej (Mikołaj) i aż trzy wyróżnienia (poezja  – Iga oraz fotografia – Monika i Ola G.). Tematem prac uczniów szkół ponadpodstawowych było marzenie. Temat ten został w różny sposób interpretowany przez uczestników, a prace Matejkowiczów wyróżniały się pomysłowością oraz starannością wykonania. Celem konkursu było stworzenie warunków i inspiracji do rozwoju twórczości młodzieży szkolnej, prezentacja młodych twórców oraz zaistnienie ich na forum publicznym. W turnieju udział wzięło 137 uczestników z 32 szkół województwa śląskiego. Przedsięwzięcie zorganizowano pod patronatem Kuratorium Oświaty w Katowicach.  Gratuluję!