Lista absolwentów

Rok szkolny 2012 – 2013

1. Patrycja Barteczko

2. Mateusz Basiaga

3. Anastazja Bocek

4. Daria Dobosz

5. Wojciech Harasimowicz

6. Karolina Hasterok

7.Monika Jastrzębska

8. Karolina Jonik

9. Anna Kaczmarczyk

10. Marlena Kamińska

11. Mariusz Kaźmierczak

12. Artur Kinzel

13. Artur Kosiński

14. Adam Kubiciel

15. Monika Matuszewska

16. Dawid Myśliwiec

17. RoksanaNowak

18.  Marzena Paczkowska

19. Patrycja Piątek

20. Justyna Sęk

21. Patrycja Strempel

22. Sandra Szafran

23. Mateusz Szklarski

24.Kinga Wachowicz

25. Aleksandra Wacławska

26. Justyna Wąchała

27. Sonia Wesolik

28. Anna Wyrwich

29.  Dominka Żur

Rok szkolny 2013 – 2014

1. Klaudia Adler

2. Patrycja Brzezińska

3. Agnieszka Bukowiec

4. Anna Górniak

5. Loretta Hampel

6. Edyta Insadowska

7. Iga Kocur

8. Weronika Koszowska

9. Joanna Krzemińska

10. Karolina Matysiak

11. Klaudia Muc

12. Alicja Piaskowska

13. Katarzyna Plebańczyk

14. Poźniak Joanna

15. Patrycja Skalmierska

16. Agata Skoczyńska

17. Natalia Słomianny

18. Martyna Słomiany

19. Katarzyna Waldera

20. Joanna Wolff

21. Brajan Bachowski

22. Patryk Ludwin

23. Michał Proba

Rok szkolny 2014 – 2015

1. Andrejko Katarzyna

2. Bogacka Aleksandra

3. Borkowska Emilia

4. Gramza Katarzyna

5. Hojka Krzysztof

6. Jaros Katarzyna

7. Miczka Roksana

8. Noga – Morańska Kamila

9. Nowak Sylwia

10. Ochelski Tomasz

11. Pieczyk Zuzanna

12. Rogowska Karolina

13. Schöfer Monika

14. Siejak Bożena

15. Skalska Martyna

16. Staniczek Sandra

17. Stein Paulina

18. Surdacka Klaudia

19. Wabik Anna

20. Wacławczyk Agnieszka

Rok szkolny 2015 – 2016

1. Ciurys Marlena

2. Erbel Maciej

3.Imielska Aleksandra

4. Jawor Monika

5. Królikowska Klaudia

6. Kuc Klaudia

7. Kurczak Klaudia

8. Machnik Weronika

9. Maciąga Aleksandra

10. Piaskowska Wiktoria

11.Struzik Marta

12. Sychta Patrycja

13. Szybiak Barbara

14. Tomczok Martyna

15.Węglarz Klaudia

16. Wojtala Alicja

17. Wróbel Aleksandra

Rok szkolny 2016-2017

1.  Bednarczyk Dawid

2. Briem Tomasz

3.  Harbuz Kamil

4. Kaźmierczak Dorota

5. Kieruj Wojciech

6. Koloch Krystian

7. Kucper Estera

8. Kupka Julia

9. Lisowska Martyna

10. Madzia Dominik

11. Matuszek Wojciech

12. Moskwa Nicol

13. Nogaj Arkadiusz

14. Pawłowska Daria

15. Pietrołaj Karolina

16. Rybak Jakub

17. Tobolski Dawid

18. Wechowska Daria

19. Woldańska Wiktoria