Życie klasy

Warsztaty dla gimnazjalistów

Dziś klasy 1a i 2a brały udział w warsztatach dla gimnazjalistów, nie jako uczestnicy, ale prowadzący oczywiście. Klaudia i Mikołaj wyjaśniali tajniki fotografii, a Ola, Monika, Mateusz, Paweł, Krzysiek (razy 2) oraz Krystian przekonywali do sztuki przemawiania. Zdjęcia z warsztatów na FB.

Ciekawe lekcje

2a impresjonizm zna?

Dziś 2a miała okazję zmierzyć się z poezją modernizmu i przełożyć słowo na obraz. W ruch poszły farby i kredki pastelowe, a przede wszystkim wyobraźnia oraz wrażliwość artystyczna. Efekty można podziwiać na korytarzu, a kolejne działanie niebawem!

Konkursy

Adam zdobył wyróżnienie!

22 maja w Chorzowskim Centrum Kultury odbył się IV Wojewódzki Konkurs Sztuki Słowa „Towary liryczne Agnieszki Osieckiej”, w którym Adam Kuźnik  zdobył wyróżnienie (kategoria recytacja). Konkurencja była ogromna, a przesłuchania konkursowe trwały prawie cały dzień. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Offtopic

Studio Tańca Współczesnego Tendi, czyli Zosia w akcji

30 kwietnia w Chorzowskim Domu Kultury przy ulicy Sienkiewicza uczestniczyć można było w jubileuszowym koncercie Studia Tańca Współczesnego Tendi. W jego skład wchodzi Zosia, uczennica klasy 1a. „Lalkarz”,”Kopciuszek”, „Początkiem był chaos” to tylko niektóre z niezwykłych spektakli tej grupy. Gratulujemy 10 lat działalności i życzymy dalszych sukcesów!