Artystyczne sukcesy medialnych już od września

II Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne to wydarzenie, w którym 24 września brał uczeń naszej szkoły – Adam Kuźnik.  W jury zasiedli między innymi Błażej i Jan Peszkowie. Grand Prix, czyli I nagrodę II Międzypokoleniowych Spotkań Teatralnych w Stalowej Woli przyznano  Teatrowi Reduta Śląska z Chorzowa za spektakl „Stary klamor w dziadkowym szranku” w  reżyserii Iwony Woźniak, a wśród aktorów znajduje się Matejkowicz Adam, uczeń klasy 3a. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Na fali sukcesu płynie  także Mikołaj z 2a. 20 października o godz. 18.00 odbędzie się podsumowanie VIII edycji konkursu fotograficzno-filmowego „Obiektywnie śląskie”. Podczas finału w siedzibie NOSPR-u nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników  i wręczenie nagród finalistom tegorocznej edycji, a także otwarcie wystawy najlepszych fotoreportaży 2018 roku. To konkurs promujący region, na który wpłynęło ponad 140 prac, a miło nam zakomunikować, że do finału dostały się filmy Mikołaja. Gratulujemy!