Do Matejkowskiej Drużyny Debat Oksfordzkich

20160204_080325 (1)

Informacja o tym: gdzie, z kim, o czym przyszło nam debatować, na pewno pojawi się na głównej wraz z wynikiem starcia. To jest jednak podstrona medialnych, a wszyscy medialnymi jesteście, dlatego..

Należą Wam się wielkie gratulacje i podziękowania! Przede wszystkim za ogrom wykonanej pracy i GIGANTYCZNE zaangażowanie. Gratuluję Wam uporu i siły, cierpliwości i tego, że ani razu nie zwątpiliście. Jestem z Was dumna. To, że w tym roku skończyliście na ćwierćfinale, dopiero zaczynając, to już ogromny sukces. Cieszę się, że było mi dane Was poznać i pracować z Wami. Zazdroszczę Wam, że w przyszłym roku ponownie we czwórkę zasiądziecie przed gmailowskim dokumentem . Będę trzymała za Was kciuki. Pamiętajcie, co jest w tym wszystkim najważniejsze i.. bawcie się tym. Już teraz wiem, że będziecie lepsi niż ja i że we czwórkę stworzycie niesamowitą ekipę.

Olu, Moniko, Krzysiu i Krystianie – nie zapomnijcie, że zawsze jesteście świetnie przygotowani i wszystko macie połapane! Nie przeginajcie z tic tacami, ograniczajcie kawę i dbajcie o Najlepszego Trenera na Świecie.

K.
To było za nimi. A przed nimi było wszystko.
~Andrzej Sapkowski